ارتباط با ما

با ژپتو در تماس باشید

استخدام بخش هنری و طراحی سه بعدی

استخدام هنرجودرصورتیکه یکی از موارد ذیل را شامل می شوید فرم را تکمیل نمایید:
1. دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته هنر و نقاشی
2. توانایی بالا در پرتره
3. مهارت و تجربه کار در زمینه مجسمه سازی
4. سابقه کار و مهارت با نرم افزار سه بعدی 3Dmax,ZBrush,Maya

پیوستن به ما

استخدام کارشناس اداری در بخش فروش و بازاریابی

استخدام کارشناس بازاریابی درصورتی که علاقه مند به همکاری درمجموعه ژپتو و درحوزه فروش وبازاریابی می باشید برلینک زیر کلیک نمایید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.همکاران ما پس از بررسی فرمها باشما تماس حاصل می نمایند.

پیوستن به ما

دفتر مرکزی تهران ، میدان توحید ، ابتدای فرصت
شیرازی ، کوچه سامانی ، پ 15 واحد 6

اینستاگرام 3d.geppetto

تلفن 66924975

کانال تلگرام @Geppetto3D

09030803749

ایمیل ما : 3dgeppetto @ gmail dot com

راکسل

لوگو راکسل گروه تکنولوژی راکسل مجموعه ای از جوانان توانمند و نخبه ایران زمین است که به پشتوانه در اختیار داشتن نیروی تخصصی ممتاز و سرمایه فکری ارزشمند، چشم انداز خود را در زمینه تکنولوژی های نوین بین رشته ای تعریف کرده است. یکی از ماموریت های مهم گروه راکسل ورود به بازارها و تکنولوژی های نوین و پیاده سازی آن در کشور و همچنین صادرات خدمات در حوزه تکنولوژی به کشور های مطرح دنیا می باشد. از این رو بطور میانگین هر دو سال این گروه فعالیت جدیدی را در حوزه های نوین آغاز می نماید و اکنون در حوزه های پرینت سه بعدی، طراحی سه بعدی، اسکن سه بعدی، سلفی سه بعدی و واقعیت افزوده مشغول به فعالیت می باشد.

ژپتو

لوگو ژپتودر اوایل سال 2015 با رشد و توسعه این تکنولوژی در کشورمان گروه راکسل تصمیم بر آن داشت تا فاز جدیدی را در حوزه سه بعدی با نام تجاری ژپتو توسعه دهد و با الگو برداری از شرکت های پیشرو در دنیا، اقدام به توسعه سیستم های اسکن و طراحی سه بعدی جهت استفاده در پرینترهای سه بعدی نمود. و با گذشت دو سال و با تلاش و همت، یکی از بزرگترین استودیوهای طراحی سه بعدی در خاورمیانه را ایجاد نمود. از دستاوردهای بزرگ ژپتو، همکاری و صادرات طراحی سه بعدی به کشور های مختلف دنیا از جمله آمریکا، ایتالیا، روسیه، عربستان و ... می باشد. و امروز این تیم و دانش به عنوان یک سرمایه بزرگ برای این گروه راکسل به شمار می رود.

پارسیان

لوگو پارسیان پرینتر سه بعدی پارسیان از اواخر سال 2013 فعالیت خود را با چشم انداز سرآمدی در حوزه پرینترهای سه بعدی به عنوان اولین مجموعه داخلی در این حوزه آغاز به فعالیت نمود؛ در آن مقطع با توجه به اینکه این تکنولوژی در کشور آمریکا نیز تازه فعال شده بود، فناوری FDM از آن کشور خریداری شد و به عنوان اولین شرکت، این تکنولوژی را به ایران وارد نمود، و در آن زمان نیاز بسیاری از شرکت های مطرح ایرانی در زمینه پروتوتایپینگ را تامین نمود و امروز طیف وسیعی از تکنولوژی های پرینت سه بعدی را ارائه می دهد.

سلفیکس

لوگو  سلفیکس با شروع سال 2017 گروه راکسل از مجموعه جدید خود بنام سلفیکس رو نمایی نمود. سلفیکس با الگو برداری از شرکت های بروز دنیا در حوزه تکنولوژی، مسئولیت ساخت سلفی های سه بعدی را برعهده خواهد داشت. از امتیازات بزرگ سلفیکس تولید اتاق اسکن سه بعدی مخصوص افراد می باشد که از نمونه های با کیفیت الگو برداری شده و بهترین سنسورهای روز دنیا در آن بکار رفته است.

شرکت های ما

مشتریان ما

 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
 • Clients
همکاری با برترین ها اتفاقی نیست